مراکز لیزر موهای زائد شمال تهران میرداماد

مراکز لیزر موهای زائد شمال تهران میرداماد میرداماد مرکز لیزر گندم با بهترین مرکز برای از بین بردن دائمی موهای زائد بدن شما

این مرکز با دستگاه الکساندرایت زیر نظر متخصص پوست با بهترین عملکرد میتواند موهای زائد و اضافی بدن شما رابرای همیشه نابود کند

شماره تماس برای رزرو وقت و مشاوره بیشتر  به صفحه اصلی مراجعه کنید

ویژگی دستگاه لیزر الکساندرایت برای از بین بردن موهای زائد بدن

تعریف موی زائد

منبع http://clinictandis.com/

به موهایی که در نواحی مانندصورت، پشت لب، پیشانی، گوش‌ها، گردن، شکم و ناحیه تناسلی، پوست صورت، چانه، زیر چانه و گونه‌ها رشد می‎کند، موی زائد گفته می‎شود زیرا از بین بردن موهای این نواحی کاری دشوار است و از این رو برای افراد خوشایند نیست.

بشر تاکنون روش‌های زیادی برای رفع موهای زائد ابداع کرده است، برخی روش‎ها که موقتی و قدیمی‌ هستند عبارتند از: دستگاه‌های موکن خانگی، اپیلاسیون، کرم ها و پودرهای موبر، بند انداختن و استفاده از موچین، تیغ اصلاح، اپیلاسیون و محلول‌های شیمیایی. پس از استفاده از روش های مذکور موهای زائد دوباره رشد خواهند کرد و حتی هر کدام از این روش‌ها می توانند عوارضی مانند حساسیت نیز ایجاد کنند.

امروز با توجه به موقتی بودن و دردناک بودن و عوارض روش‌های قدیمی، دیگر این روش‎ها استفاده نمی‎شوند و روش‎های جدید و کاراتری جایگزین آن شده است.
در کلینیک تخصصی پوست، مو و زیبایی تندیس، برای از بین بردن موهای زائد از جدیدترین و پیشرفته‎ترین روش‌های درمانی برای این منظور استفاده می‎شود. ما از آخرین و پیشرفته‌ترین لیزرها و روش‎ها برای از بین بردن سریع‎تر و موثرتر موهای زائد استفاده می‎کنیم. یکی از متداول‎ترین جراحی‎های زیبایی، از بین بردن موهای زائد با لیزر است.

در این مقاله اطلاعات جامعی درباره از بین بردن موهای زائد با لیزر ، مزایا و عوارض آن در اختیار شما قرار می‌د‎هیم.

از بین بردن موهای زائد با لیزر

لیزر یک پالسی از نور است که با حفظ سلامت بافت‌های اطراف به گرما تبدیل شده و با نفوذ به فولیکول مو، توسط پیگمنت های موجود در مو جذب شده و موجب از بین رفتن موها درون پیاز مو می‎شود. رفع موهای زائد روشی دائمی است زیرا با انجام آن احتمال رویش مجدد مو از بین می‌رود و به پوست آسیب گرمایی نمی‌رسد.
برای رفع انواع موهای زائد می‎توان از تنوع لیزرها و منابع نوری آن‌ها استفاده کرد. لیزر موهای زائد منجر به کاهش دائمی و دراز مدت موهاش شده و روشی غیر تهاجمی است.
استفاده از لیزر برای رفع موهای زائد بدن و صورت و برای همه افراد با انواع و رنگ‌های مختلف پوست امکان پذیر است.
پیش از این از روش درمانی لیزر برای رفع موهای زائد تنها برای افراد با رنگ پوست روشن استفاده می‎شد اما با پیشرفت تکنولوژی، امروزه این جراحی برای بیماران با رنگ پوست تیره هم انجام می‌شود و برای آن ها امن بوده و خطری ندارد.
برای از بین بردن موهای زائد در بیشتر افراد باید چند مرحله لیزر انجام شود.
در برخی موارد ممکن است که زمان از بین رفتن موهای زائد چندین سال زمان ببرد. باید به مراقبت‌هایی که پس از انجام لیزر نیاز است توجه داشت. تشخیص اسن که چه کسی به انجام لیزر نیاز دارد و تا چه میزان باید این کار را انجام دهد تا کاملا موها رفع شوند، غیر ممکن است.
بهترین و موثرترین شیوه برای درمان موهای زائد موجود در قسمت بازو، سینه، پشت و شانه است.

دوره درمان لیزر به دلیل متفاوت بودن افراد و الگوی رشد موها، در هر فرد متفاوت است اما به طور میانگین برای برطرف شدن موها بین ۳ تا ۷ جلسه نیاز است.

مزیت‌های از بین بردن موهای زائد با لیزر

– لیزر موی زائد و ایجاد ظاهری بهتر موجب ایجاد احساس مثبت و خوبی در شما می‎شود، دیگر به خاطر رشد موهای صورت و یا دست و پاها نگران یا خجالت زده نخواهید شد. به طور کلی باعث افزایش اعتماد به نفس در شما می‎شود.
– شاید بدون حساب و کتاب کردن و تنها با شنیدن هزینه انجام لیزر تصور کنید که درمان گرانی است، اما اگر عمیق‌تر بررسی کنید انجام لیزر منجر به صرفه‌جویی در هزینه نیز می‎شود. زیرا در طولانی مدت استفاده از دیگر روش‎ها که موقتی هستند، بسیار گران‎تر خواهد بود.
– یک بار زمانی را صرف انجام لیزر خواهید کرد و برای همیشه از شر موهای زائد و دردسرهای آن آسوده خواهید بود. دیگر نیاز ندارید به طور مرتب اپیلاسیون و … را انجام دهید و در زمان شما صرفه جویی زیادی خواهد شد.
– با انجام لیزر دیگر مشکلاتی نظیر رشد مو در زیر پوست و عفونت و درد ناشی از آن را نخواهید داشت.
– برای رفع و کاهش موهای زائد استفاده از درمان لیزر مورد تایید FAD قرار گرفته است.
– سریع است و نیاز به جراحی و یا بستری شدن ندارد و پس از انجام آن قادر به حرکت هستید.
– در میان تمام روش‎های موجود، درد و ناراحتی کمتری دارد.
– بسیار سریع می‎توانید وسعت زیادی از موهای زائد را از بین ببرید.
– این روش اثر مضری بر پوست ندارد.
– با توجه به حساسیت محل می توان آن را تنظیم کرد.

عوارض از بین بردن موهای زائد با لیزر

اقدامات پیش از انجام لیزر

پیش از اقدام به انجام لیزر، باید بیمار توسط متخصص پوست مورد معاینه قرار گیرد. در این جلسه معاینه بیمار انتظارات خود را از انجام لیزر بازگو کرده و پزشک از خطرات بالقوه صحبت می‎کند. بیمار باید موارد زیر را پیش از انجام لیزر رعایت کند:
۲ هفته پیش از انجام لیزر بیمار نباید کارهایی از قبیل: موم انداختن، تزریق کلوژن جهت جوان سازی پوست، گرفتن حمام آفتاب، استفاده از رختخواب های الیافی را انجام دهد.
هم چنین بیمار باید از هر چیزی مانند عطر ،خوشبو کننده بدن که ممکن است باعث بروز حساسیت در ناحیه لیزر شود، اجتناب نماید.
بیمار نباید داروهایی هم چون آسپیرین، داروهای ضد التهاب و مکمل های گیاهی که منجر به افزایش خطر خونریزی می‌شوند، استفاده کند.

افراد مناسب برای انجام لیزر موهای زائد

به طور کلی درمان با لیزر برای افراد با پوست روشن و موی تیره به جلسات کمی نیاز دارد، پس توجه داشته باشید اگر هم قصد انجام لیزر و هم برنزه کردن را دارید، ابتدا لیزر را انجام دهید و سپس برای برنزه شدن اقدام نمایید. اما به طور کلی لیزر برای درمان بیشتر افراد با رنگ پوست‌های مختلف و حتی درمان موهای قهوه‌ای روشن نیز استفاده می‎شود. گفتنی است موهایی که به طور طبیعی به رنگ زرد، قرمز روشن یا سفید هستند رنگدانه کمی در ریشه خود دارند، به همین دلیل نمی‌توان این موها را با هیچ نوع لیزری به طور کامل از بین برد.
استفاده از لیزر برای کودکان نیز مناسب است. در مواردی مثل خال مادرزادی مودار و یا پرمویی می‎توان با لیزر موهای زائد را از بین برد. اما برای انجام لیزر در کودکان، باید حداقل ۱۲ سال سن داشته باشند تا شیوه درمان را متوجه شده و همکاری کنند.

نواحی مناسب بدن برای از بین بردن موهای زائد با لیزر

هر قسمت از بدن که بخواهید را می‎توان با لیزر درمان کرد. اما در زنان انجام لیزر در کشاله زان، بازوها، لب بالا، چانه، و زیر بغل رایج‎تر است. در مردان بیشتر در شانه‌ها، کمر و ناحیه ریش لیزر انجام می‎شود.

بهترین لیزر برای رفع موهای زائد

 

بهترین لیزر برای رفع موهای زائد

یکی از پیشرفته‌ترین دستگاه های لیزر دنیا برای رفع موهای زائد، لیزر الکساندریت (Apogee) است، این لیزر در شرکت آمریکایی Cynosure ساخته شده است. از ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه فوق العاده قابلیت تنظیم طول موج (pulse Duration) و میزان انرژی مورد نیاز برای درمان انواع مختلف مو و پوست است. در میان روش های موجود در دنیا برای از بین بردن موهای زائد، این دستگاه دارای بیشترین کارایی و کمترین خطر است.
لیزر موهای زائد با لیزر الکساندرایت برای طولانی مدت باقی خواهد ماند و هیچ عوارضی ندارد و انتظارات بیمار را برآورده می‎کند.
لیزر آلکساندرایت در میان انواع لیزرهایی که در بازار موجود است، بیشترین تاثیر را برای از بین بردن موهای تیره و ضخیم دارد، با داشتن این ویژگی بارز لیزر آلکساندرایت برای نژاد ایرانیان مناسب است.

عوارض از بین بردن موهای زائد با لیزر

عوارض از بین بردن موهای زائد با لیزر عبارتند از:
با توجه به رنگ پوست، نتیجه انجام لیزر متفاوت خواهد بود و در واقع میزان اثربخشی آن به رنگ پوست فرد بستگی دارد. هم چنین نمی‌توان از سوختن پوست جلوگیری کرد.
چه افرادی نباید لیزر موهای زائد را انجام دهند
– از بین بردن موهای زائد با لیزر برای خانم‎های باردار ممنوع است.
– در حین مصرف برخی داروها انجام لیزر ممنوع است. اگر در حال استفاده از داروهایی مثل ترکیبات حاوی رتینوئیک اسید نظیر آکوتان و راکوتان یا ترکیبات دارای اسید رتینوئیک و ترکیبات پیلینگ، حتما به پزشک متخصص اطلاع دهید تا اقدامات لازم را پیش از لیزر کردن انجام داده و یا به طور کلی انجام لیزر را به زمان دیگری موکول نماید.

– در صورتی که به بیماری‌های پوستی مبتلا هستید.

– در صورتی که دیابت دارید.

– اگر دچار بیماری پوستی مادرزادی باشید.

– اگر مبتلا به بیماری قلب و عروق باشید.

– اگر به بیماری های عفونی مبتلایید

– اگر پوست خیلی تیره‎ای دارید یا به تازگی پوست شما دچار آفتاب سوختگی شده است.

– سن شما کمتر از ۱۷ سال است

علاوه بر موارد بالا که موارد منع انجام لیزر هستند، هم چنین در افراد مشکوک به سرطان لوزه یا تیروئید نیز نباید این روش استفاده شود. در بالا ذکر شد که انجام لیزر برای خانم‎های حامله ممنوع است اما باید بدانید که هنوز اثر لیزر بر جنین مشخص نیست اما در کل در زنان باردار استفاده از این روش توصیه نمی‎شود.

نکته: هر گز نباید به طور مستقیم به اشعه لیزر نگاه کنید و حتما باید بیمار و پزشک از عینک مخصوص استفاده کنند

لیزر موهای زائد – مراکز لیزر موهای زائد شمال تهران  نت برگ

مزیت این روش در این است که اشعه ی لیزر فقط در موضع مورد نظر، و تنها روی موهای زائد اثر می کند و به بافت گوشتی صدمه نمی زند. لیزر الکساندرایت، پیشرفته ترین تابنده ی لیزر دنیا برای از بین بردن دائمی موهای زائد بدن است. ویژگی مراکز لیزر موهای زائد شمال تهران  تجهیزات تابنده ی این لیزر، تنها در افزایش حجم تابش خلاصه نمی شود، بلکه میزان سوزش سطحی …

شما این صفحه را 5 بار دیدید. آخرین بازدید: 9/14/17

مراکز لیزر موهای زائد شمال تهران

نتیجه تصویری برای مراکز لیزر موهای زائد شمال تهران میرداماد
نتیجه تصویری برای مراکز لیزر موهای زائد شمال تهران میرداماد
نتیجه تصویری برای مراکز لیزر موهای زائد شمال تهران میرداماد
نتیجه تصویری برای مراکز لیزر موهای زائد شمال تهران میرداماد
نتیجه تصویری برای مراکز لیزر موهای زائد شمال تهران میرداماد
 مراکز لیزر موهای زائد شمال تهران

لیزر موهای زائد شمال تهران – مرکز پاکسازی پوست و لیزر در …

۱۵ بهمن ۱۳۹۶ – بهترین مرکز لیزر مو شمال تهران مراکز لیزر موهای زائد شمال تهران  تجریش فرمانیه میرداماد. مرکز زیبایی و پوست و لیزر گندم در میرداماد با بهترین و تاثیر گذارترین دستگاه ها. مرکز زیبایی گندم اماده ارائه خدمات زیبایی و پوستی برای بانوان و خانوم ها لیزر موهای زائد بدن و پاکسازی پوست با بهترین عملکرد. شماره تماس. مراکز لیزر موهای زائد شمال تهران. ولیعصر ابتدای …

شما از این صفحه در 2/13/18 بازدید کردید.

شبکه کارینو | درمانگاه تخصصی پوست و موی صدف 50 % …

درمانگاه تخصصی پوست و موی صدف. بزرگترين كلينيك تخصصى پوست و مو در خاورميانه ( مركزتخصصى درمان بيماريهاى پوست و مو،خدمات زيبايى،ليزر و كاشت تخصصى مو از 20٪ الى 50٪ تخفيف ويژه به اعضاى محترم كارينو). 50%تخفیف. درمانگاه تخصصی پوست و موی صدف. 0. خيابان شريعتى. بلوار ميرداماد.خيابان رودبار …

بهترین پزشک پوست مراکز لیزر موهای زائد شمال تهران ، مو و زیبایی – کلینیک زیبایی پوست …

دکتر محمدرضا اکبری- پزشک پوست و مو. تلفن تماس: ۸۸۷۷۱۷۸۸. آدرس کلینیک: تهران– خ وليعصر- پايين تر از ميدان ونك– جنب مركز  مراکز لیزر موهای زائد شمال تهران تجاري خورشيد- ساختمان ۱۲۶۶(پلاك جديد ۲۵۴۲) ط۱- واحد۱ …

لیفتینگ – تهران بیوتی : تزریق ژل | لیفتینگ | لیزر موهای …

۲۰ بهمن ۱۳۹۶ – در روش لیفت با نخ ٬ قسمت های افتاده پوست به آرامی بالا کشیده می‌شود تا جوانی و شادابی پوست٬ مراکز لیزر موهای زائد شمال تهران مثل روزهای اول برای شما خودنمایی کند. در لیفت صورت با نخ جوانسازی٬ زیبایی و جوانی پوست با ظرافت خاصی انجام می‌شود تا نشاط و جوانی صورت غیرطبیعی جلوه نکند. لیفت صورت مراکز لیزر موهای زائد شمال تهران  با نخ این […] بیشتر بخوانید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *